مدیران بنیاد قانون

member4 

Judge-iconدکتر مسعود زمانی

مشاور امور مربوط به حقوق بین‌الملل و تجارت بین‌الملل، مدرس دانشگاه، دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری حقوق بین‌الملل از انگلستان، مسلط به زبان‌های انگلیسی، اسپانیولی و عربی. سابقه فعالیت حقوقی در کشور آمریکا

 

Judge-iconمجید نیکویی

مشاور امور تجارت بین‌الملل و حقوق بین‌الملل سرمایه‌گذاری، مدرس دانشگاه، دانشجوی دکتری حقوق دانشگاه شهید بهشتی، دارای دو مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل از دانشگاه تربیت مدرس و آبوآکادمی فنلاند، مسلط به زبان انگلیسی و فرانسه، سابقه فعالیت حقوقی برای شرکت‌های تجاری در ایران، همکاری با شرکت سیمریک در فنلاند، سابقه فعالیت حقوقی-تجاری در آفریقای جنوبی

گروه حقوقی بنیاد قانون

legal-studies

 Judge-iconدکتر مازیار شکرانی

 مشاور امور حقوق بین‌الملل اقتصادی، حقوق سرمایه‌گذاری و نظام حقوقی کشور چین، مدرس دانشگاه در کشور چین، دکتری حقوق بین‌الملل از چین، کارشناسی ارشد حقوق تطبیقی از کشور هند، مسلط به زبان‌های انگلیسی، فرانسه، چینی و اسپانیولی، سابقه فعالیت حقوقی برای شرکت‌های تجاری در ایران و چین، دکتر شکرانی هم‌اکنون مقیم کشور چین بوده و نماینده‌ی موسسه‌ی حقوقی قانون در این کشور می‌باشند.

وکیل پایه‌ یک دادگستری، مشاور امور مربوط به امور حقوق تجارت بین‌الملل و زمینه‌های مختلف در حقوق داخلی ایران، مدرس دانشگاه، دانشجوی دکتری حقوق خصوصی دانشگاه تهران، مسلط به زبان‌های انگلیسی و فرانسه، سابقه فعالیت‌های حقوقی برای شرکت‌های ایرانی.

 

Judge-iconشقایق فدوی

کارشناس ارشد حقوق کیفری و جرم شناسی، مدرس دانشگاه، پژوهشگر

 

Judge-iconدکتر سانازالسادات جعفری

دکترای حقوق بین الملل، وکیل پایه یک دادگستری، مدرس دانشگاه

 

Judge-iconسید بابک حسینی پویا

کارشناس حقوق .کارشناس ارشد (کامپیوتر سخت افزار) مشاور حقوقی شرکت زیمنس آلمان در ایران

 

Judge-iconمحمدعلی باقرصاد

 مشاور امور مربوط به حقوق مالکیت فکری، ثبت اختراعات و حقوق نفت و گاز، دانشجوی دکتری حقوق نفت و گاز در دانشگاه شهید بهشتی، کارشناس ارشد حقوق مالکیت فکری از دانشگاه شهید بهشتی، مسلط به زبان‌های انگلیسی و فرانسه، سابقه‌ی فعالیت حقوقی برای شرکت‌های ایرانی.

 

Judge-iconرسول زاهد

مشاور مربوط به حقوق تجارت بین‌الملل و داوری، دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین‌الملل، مسلط به زبان‌های انگلیسی، فرانسه و اسپانیولی، سابقه‌ی فعالیت در اتاق‌های بازرگانی ایران و شرکت‌های متعدد حقوقی.

 

 

گروه توسعه‌ی تجاری بنیاد قانون

member5

Judge-iconامیر برمکی

مشاور عالی اقتصادی، بازرگانی و حقوقی، مسلط به زبان‌های فارسی و انگلیسی دارای چندین مدرک معتبر حقوقی و بازرگانی از دانشگاه های معتبر ایران و انگلستان، مشاور عالی چندین نهاد بین المللی.

 

Judge-iconدکتر مازیار شکرانی
وکیل پایه‌ یک دادگستری، مشاور امور مربوط به امور حقوق تجارت بین‌الملل و زمینه‌های مختلف در حقوق داخلی ایران، مدرس دانشگاه، دانشجوی دکتری حقوق خصوصی دانشگاه تهران، مسلط به زبان‌های انگلیسی و فرانسه، سابقه فعالیت‌های حقوقی برای شرکت‌های ایرانی.

 

 Judge-iconمحمدرضا آرامش

متخصص امور تجاری و حقوقی در ایران، بازاریاب خبره در حوزه‌ی داخلی (ایران)، مشاور ارشد چندین شرکت خوشنام ایرانی.

 

آدرس

اطلاعات تماس

marker-iconدفترتهران : خیابان شهید بهشتی،خیابان اندیشه اصلی،اندیشه 3 غربی،پلاک 48 ، طبقه دوم

marker-iconدفتر اصفهان : خیابان شیخ صدوق شمالی بعد از چهار راه نیکبخت،طبقه فوقانی بانک شهر.ساختمان اداری تک نگین ،طبقه سوم ، واحد 4

mobilee-icon 09904850200 , 031-36632309

email-iconاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریداین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید">