صفحه اصلیاعضاگروه حقوقی بنیاد قانون

گروه حقوقی بنیاد قانون

legal-studies

seta03دکتر مازیار شکرانی

مشاور امور حقوق بین‌الملل اقتصادی، حقوق سرمایه‌گذاری و نظام حقوقی کشور چین، مدرس دانشگاه در کشور چین، دکتری حقوق بین‌الملل از چین، کارشناسی ارشد حقوق تطبیقی از کشور هند، مسلط به زبان‌های انگلیسی، فرانسه، چینی و اسپانیولی، سابقه فعالیت حقوقی برای شرکت‌های تجاری در ایران و چین، دکتر شکرانی هم‌اکنون مقیم کشور چین بوده و نماینده‌ی موسسه‌ی حقوقی قانون در این کشور می‌باشند.

seta03مرضیه نیکویی

وکیل پایه‌ یک دادگستری، مشاور امور مربوط به امور حقوق تجارت بین‌الملل و زمینه‌های مختلف در حقوق داخلی ایران، مدرس دانشگاه، دانشجوی دکتری حقوق خصوصی دانشگاه تهران، مسلط به زبان‌های انگلیسی و فرانسه، سابقه فعالیت‌های حقوقی برای شرکت‌های ایرانی.

seta03محمدعلی باقرصاد

مشاور امور مربوط به حقوق مالکیت فکری، ثبت اختراعات و حقوق نفت و گاز، دانشجوی دکتری حقوق نفت و گاز در دانشگاه شهید بهشتی، کارشناس ارشد حقوق مالکیت فکری از دانشگاه شهید بهشتی، مسلط به زبان‌های انگلیسی و فرانسه، سابقه‌ی فعالیت حقوقی برای شرکت‌های ایرانی.

seta03رسول زاهد

مشاور مربوط به حقوق تجارت بین‌الملل و داوری، دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین‌الملل، مسلط به زبان‌های انگلیسی، فرانسه و اسپانیولی، سابقه‌ی فعالیت در اتاق‌های بازرگانی ایران و شرکت‌های متعدد حقوقی.

آدرس

اطلاعات تماس

marker-iconدفترتهران : خیابان شهید بهشتی،خیابان اندیشه اصلی،اندیشه 3 غربی،پلاک 48 ، طبقه دوم

marker-iconدفتر اصفهان : خیابان شیخ صدوق شمالی،نبش بن بست 13،ساختمان عطا،طبقه دوم، واحد5

phone-icon 36672562 (031)

mobilee-icon 09133136991 , 09133051788

email-iconاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید